Dostawa

Szanowny kliencie. Na tej stronie znajdziesz wszystkie informacje dotyczące wysyłek towaru w sklepie Artstonex. Wybierz odpowiednią dla siebie formę dostawy. Poniżej znajdziesz koszty z tym związane.

Metody dostawy

 • Odbiór osobisty

  Jeżeli posiadasz własny transport i chcesz odebrać swój towar osobiście, wybierz stosowną opcję podczas składania zamówienia. Twój towar zostanie przygotowany i zaczeka na Ciebie w bezpiecznym miejscu. Pomożemy z załadunkiem by wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Przy odbiorze osobistym nie ponosisz żadnych kosztów związanych z dostawą.

 • Przesyłka kurierska

  Oferujemy dwa zakresy cenowe dla przesyłek kurierskich.

  - Przesyłka do 1T - przesyłka wysyłana samochodem z windą. Koszt 123 PLN brutto
  - Przesyłka do 30 kg - Koszt 25 PLN brutto
 • Rozładunek we wskazanym miejscu

  Oferujemy możliwość organizacji transportu całosamochodowego dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć każdą ilość zamówionego przez Ciebie towaru. W naszej okolicy poruszamy się naszymi samochodami wyposażonymi w HDS. Możemy zatem dostarczyć towar we wskazane miejsce i precyzyjnie go rozładować.

 • Wyślemy towar gdzie zechcesz

  Artstonex to firma o zasięgu międzynarodowym. Jeśli masz jakieś niestandardowe zapytanie dotyczące kosztów transportu skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Ciebie dobrą ofertę.