OFERTA FIRMY ARTSTONEX   W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • ELEWACJA DOMU I WYSTRÓJ WNĘTRZA
  Kojarzy nam się z trwałością i niezniszczalnością, a jednocześnie jest tworzywem eleganckim, dzięki czemu podkreśla wnętrza i nadaje charakteru budynkom. Doskonale sprawdza się zarówno na całej ścianie, jak i wykorzystany tylko do podkreślenia detali we wnętrzu – naturalny kamień dekoracyjny to szczególnie wdzięczny materiał. Pozwala uzyskać różnorodne efekty, zawsze wygląda fenomenalnie i jest ponadczasowy. Jego niebywałą zaletą jest to, że można go stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Z tego względu wyjątkową popularnością cieszą się nie tylko kamienne elementy wykończenia wnętrz, ale też elewacje z kamienia naturalnego . Zastosowanie kamienia wewnątrz i na zewnątrz Warto wykorzystać cechy kamienia do kształtowania swojego otoczenia lub wystroju domu. Mogą Państwo na przykład skorzystać z faktu, że elewacja z kamienia naturalnego w jasnym kolorze optycznie powiększa budynek, dzięki czemu wydaje się on bardziej okazały. Dekoracyjna elewacja z ciemnego tworzywa...
  Zobacz wszystkie produkty
 • GRANITY I MARMURY
  Oto wybrane propozycje granitów i marmurów z których możemy wykonać blat do kuchni czy łazienki, parapety zewnętrzne i wewnętrzne a także schody. Poza przedstawionymi poniżej, jesteśmy gotowi zamówić dla Państwa każdy inny surowiec o którym marzycie. Oferujemy kompleksowe usługi od pomiaru po montaż.
  Zobacz wszystkie produkty
 • KONGLOMERATY
  Główną zaletą konglomeratów kwarcowych jest ich wytrzymałość i jednolita kolorystyka. Z tego powodu są one wykorzystywane do produkcji parapetów z konglomeratu oraz innych elementów wykończenia wnętrz. Wiedząc sporo na temat ich wytrzymałości oraz estetycznego wyglądu, możemy zaproponować konglomeraty jako ciekawą alternatywę dla blatów z granitu czy marmurowych parapetów z kamienia . Oferowany konglomerat kwarcowy to idealne połączenie naturalnych surowców i innowacyjnych technologii. Konglomerat to doskonała propozycja na blaty kuchenne i łazienkowe. W Artstonex oferujemy blaty kuchenne, schody i parapety z konglomeratu cięte na wymiar. Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami, abyśmy mogli poznać Wasze potrzeby i przygotować najlepszą ofertę.
  Zobacz wszystkie produkty
 • ARCHITEKTURA OGRODOWA
  Naturalny kamień daje nieskończenie wiele możliwości wystroju. Bogactwo faktur, kolorów i form umożliwia zaaranżowanie wyjątkowego, wymarzonego ogrodu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kruszyw, umocnień skarp, budulców nawierzchni i wielu innych! 
  Zobacz wszystkie produkty
 • SPIEKI
  Płyty ze spieków kwarcowych są bardzo twarde, odporne na ścieranie, plamy, uderzenia czy zarysowanie. Można je stosować zarówno w środku jak i na zewnątrz. Idealnie sprawdzą się do obudowywania kominków, wykonania parapetów a także jako blaty kuchenne. Oferujemy kompleksowe usługi od pomiaru po montaż. 
  Zobacz wszystkie produkty