ELEWACJA DOMU I WYSTRÓJ WNĘTRZA

Kojarzy nam się z trwałością i niezniszczalnością, a jednocześnie jest tworzywem eleganckim, dzięki czemu podkreśla wnętrza i nadaje charakteru budynkom. Doskonale sprawdza się zarówno na całej ścianie, jak i wykorzystany tylko do podkreślenia detali we wnętrzu – naturalny kamień dekoracyjny to szczególnie wdzięczny materiał. Pozwala uzyskać róż...

Kojarzy nam się z trwałością i niezniszczalnością, a jednocześnie jest tworzywem eleganckim, dzięki czemu podkreśla wnętrza i nadaje charakteru budynkom. Doskonale sprawdza się zarówno na całej ścianie, jak i wykorzystany tylko do podkreślenia detali we wnętrzu – naturalny kamień dekoracyjny to szczególnie wdzięczny materiał. Pozwala uzyskać różnorodne efekty, zawsze wygląda fenomenalnie i jest ponadczasowy. Jego niebywałą zaletą jest to, że można go stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Z tego względu wyjątkową popularnością cieszą się nie tylko kamienne elementy wykończenia wnętrz, ale też elewacje z kamienia naturalnego.

Zastosowanie kamienia wewnątrz i na zewnątrz

Warto wykorzystać cechy kamienia do kształtowania swojego otoczenia lub wystroju domu. Mogą Państwo na przykład skorzystać z faktu, że elewacja z kamienia naturalnego w jasnym kolorze optycznie powiększa budynek, dzięki czemu wydaje się on bardziej okazały. Dekoracyjna elewacja z ciemnego tworzywa natomiast dodaje obiektowi tajemniczości i sprawia, że zaczyna on przypominać wiktoriański dworek.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i realizacjami, a szczególnie elewacjami z kamienia naturalnego. Wierzymy, że prezentowane wzory i realizacje będą dla Państwa inspiracją.

Więcej

ELEWACJA DOMU I WYSTRÓJ WNĘTRZA  Jest 44 produktów.

Podkategorie

 • PANELE Z KAMIENIA
  Panele z kamienia naturalnego już od kilku sezonów cieszą się niesłabnącą popularnością. To idealny sposób na wykończenie elewacji czy wystrój wnętrza. Panele kamienne mogą zostać wykorzystane na podmurówki, opaski lub przyziemia. Świetnie sprawdzają się także wewnątrz budynków, tworząc stylowe aranżacje - klasyczne w stonowanych barwach oraz bardziej nowoczesne i designerskie.
  Zobacz wszystkie produkty
 • PŁYTKI Z NATURALNEGO KAMIENIA
  Kamień dekoracyjny Doskonały zarówno na elewacje czy ściany wewnątrz domu, jak i na podłogi – a nawet w ramach ozdoby, do stworzenia półek czy elementów wykończenia. Kamień dekoracyjny to niezwykle wytrzymały i ponadczasowy materiał stosowany w nowoczesnym budownictwie. Możliwości wykorzystania kamienia naturalnego jest dużo! Proponujemy atrakcyjny cenowo, wyjątkowo trwały materiał, bardzo elegancki i ponadczasowy. Znajdziecie Państwo u nas marmur, granit, bazalt, piaskowiec, dolomit i wiele innych. Naszym klientom indywidualnym oraz inwestorom proponujemy także parapety z konglomeratu oraz elementy małej architektury ogrodowej. Nasze produkty nadają się idealnie do aranżacji podjazdów, tarasów, pomieszczeń mieszkalnych czy użytkowych. Kamień dekoracyjny doskonale wygląda jako obudowa kominka, ścianka, wzór na podłodze lub elewacji. Ma nieskończenie wiele zastosowań! Płytki z naturalnego kamienia Jeżeli szukają Państwo kamienia dekoracyjnego , zapraszamy do nas! Dla...
  Zobacz wszystkie produkty
 • KAMIEŃ CIĘTY RZĘDOWO
  Piękno kamienia naturalnego gwarantuje dekoracyjny i ponadczasowy wygląd domu i wnętrza. Kamień rzędowy stał się niezwykle modnym materiałem wykończeniowym. Firma Artstonex oferuje wiele rodzajów tego typu kamienia w wielu kolorach, formach i różnych wykończeniach powierzchni. Kamień rzędowy jest w całości obrabiany ręcznie. Tylna część elementu jest całkiem płaska, cienka; ułatwia to późniejszy montaż do ściany. Posiadamy w ofercie okładziny z naturalnego kwarcytu, dolomitu, piaskowca, andezytu, serecytu, gnejsu i wapienia.
  Zobacz wszystkie produkty
 • KAMIEŃ NIEREGULARNY
  Kamienie płaskie, nieregularne, mają szerokie zastosowanie w budownictwie. Obecnie stosuje się go na elewacje, podmurówki, ogrodzenia czy okładzinę grillów ogrodowych. Nieregularny kamień którego grubość przekracza 4 cm może być zastosowany na chodnikach, ścieżkach i tarasach. Firma Artstonex od lat zajmuje się sprzedażą tego typu kamienia i dba o zadowolenie Klienta. W naszej ofercie znajdują się: wapienie, gnejsy, serecyty, andezyty, piaskowce, dolomity i kwarcyty. 
  Zobacz wszystkie produkty
 • PŁYTY ELEWACYJNE Z PIASKOWCA
  Producent elewacji z piaskowca Wykończenie budynku kamieniem to bardzo trafny pomysł: tworzywo to jest nie tylko trwałe, ale także wygląda imponująco. Ponieważ wygląd zewnętrzny budynku świadczy o tym, co w jego wnętrzu się znajduje, wielu inwestorów zleca wykonanie elewacji z piaskowca producentowi płyt z kamieni dekoracyjnych. Dzięki temu obiekty takie jak hotele, urzędy czy nawet osiedla mieszkaniowe wyglądają imponująco, co podnosi ich wartość. Zamówienie elementów na elewacje z piaskowca u producenta jest zalecane nie tylko ze względu na wysoką jakość płyt. Jest też konkurencyjne cenowo i pozwala na znaczne oszczędności na etapie wykańczania inwestycji mieszkalnej czy użytkowej. Płyty elewacyjne z piaskowca w naszej ofercie Dzięki rozwiniętemu parkowi maszynowemu możemy jako producent tworzyć elewacje z piaskowca w kolorze żółtym, popielatym czy czerwonym. Mogą Państwo zamówić u nas także elewacje z kamienia naturalnego . Podejmujemy się realizacji zarówno dużych...
  Zobacz wszystkie produkty
 • WSZYSTKIE PROPOZYCJE NATURALNEGO KAMIENIA ELEWACYJNEGO
  Poniżej przedstawiamy wszystkie dostępne kamienie naturalne które można zastować na elewacje domu. Każda okładzina z kamienia naturalnego charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością, odpornością na czynniki atmosferyczne oraz naturalnym, uniwersalnym pięknem. 
  Zobacz wszystkie produkty
 • MOZAIKI Z MARMURU
  Mozaiki z marmuru to nowość w naszej ofercie. Idealnie sprawdzą się zarówno w kuchni nad blatem, jak i w łazience. Każda z proponowanych wzorów ma wymiary 30x30x0,7cm. Produkt na zamówienie.
  Zobacz wszystkie produkty
Pokazuje 1 - 6 z 44 elementów