OFERTA FIRMY ARTSTONEX  

Podkategorie

  • ELEWACJA DOMU I...

    Kamień naturalny znakomicie sprawdza się na fasadach domów; jest to atrakcyjny sposób na piękną i trwałą elewacje budynku. Zaletą pozostaje również odporność na czynniki atmosferyczne. Ponadto, kamień naturalny wygląda bardzo elegancko w domu i to zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i tych klasycznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą kamieni z całego świata.


  • GRANITY I MARMURY

    Granit powstaje głęboko w skorupie ziemskiej w wyniku krystalizacji minerałów. Proces ten zachodzi w bardzo wysokich temperaturach, co daje mu niezwykłą twardość. Marmury powstają w wyniku osadzania się skorup i szkieletów zwierzęcych, materii roślinnej i mułu na dnach zbiorników wodnych - trwa to miliony lat. Obie te skały są szlachetnym materiałem który od wielu lat stosuje się w architekturze.

  • ARCHITEKTURA OGRODOWA

    Naturalny kamień daje nieskończenie wiele możliwości wystroju. Bogactwo faktur, kolorów i form umożliwia zaaranżowanie wyjątkowego, wymarzonego ogrodu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kruszyw, umocnień skarp, budulców nawierzchni i wielu innych!