Podkategorie

 • ELEWACJA DOMU I...

  Kojarzy nam się z trwałością i niezniszczalnością, jednocześnie jest tworzywem eleganckim, przez co podkreśla wnętrza i nadaje charakteru budynkom. Doskonale sprawdza się zarówno na całej ścianie, jak i wykorzystany tylko do podkreślenia detali we wnętrzu – naturalny kamień dekoracyjny to szczególnie wdzięczny materiał. Pozwala uzyskać różnorodne efekty, zawsze wygląda fenomenalnie i jest ponadczasowy.

  Warto wykorzystać jego cechy do kształtowania swojego otoczenia lub wystroju domu. Można na przykład skorzystać z faktu, że elewacja z kamienia naturalnego w jasnym kolorze optycznie powiększa budynek, przez co wydaje się on bardziej okazały. Dekoracyjna elewacja z ciemnego tworzywa natomiast dodaje obiektowi tajemniczości i sprawia, że zaczyna on przypominać wiktoriański dworek.

  Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Mamy nadzieje, że prezentowane wzory i realizacje będą dla Państwa inspiracją.

 • GRANITY I MARMURY

  Oto wybrane propozycje granitów i marmurów z których możemy wykonać blat do kuchni czy łazienki, parapety zewnętrzne i wewnętrzne a także schody. Poza przedstawionymi poniżej, jesteśmy gotowi zamówić dla Państwa każdy inny surowiec o którym marzycie. Oferujemy kompleksowe usługi od pomiaru po montaż.

 • KONGLOMERATY

  Główną zaletą konglomeratów kwarcowych jest ich wytrzymałość i jednolita kolorystyka, dzięki czemu stanowią ciekawą alternatywę dla granitu. Oferowany konglomerat kwarcowy to idealne połączenie naturalnych surowców i innowacyjnych technologii. Konglomerat to doskonała propozycja na blaty kuchenne i łazienkowe. W Artstonex oferujemy blaty kuchenne, schody i parapety cięte na wymiar. 
  Skontaktuj się z nami - przygotujemy ofertę.

 • ARCHITEKTURA OGRODOWA

  Naturalny kamień daje nieskończenie wiele możliwości wystroju. Bogactwo faktur, kolorów i form umożliwia zaaranżowanie wyjątkowego, wymarzonego ogrodu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kruszyw, umocnień skarp, budulców nawierzchni i wielu innych! 

 • SPIEKI

  Płyty ze spieków kwarcowych są bardzo twarde, odporne na ścieranie, plamy, uderzenia czy zarysowanie. Można je stosować zarówno w środku jak i na zewnątrz. Idealnie sprawdzą się do obudowywania kominków, wykonania parapetów a także jako blaty kuchenne. Oferujemy kompleksowe usługi od pomiaru po montaż.