OFERTA FIRMY ARTSTONEX  

Podkategorie

 • ELEWACJA DOMU I...

  Kojarzy nam się z trwałością i niezniszczalnością, jednocześnie jest tworzywem eleganckim, przez co podkreśla wnętrza i nadaje charakteru budynkom. Doskonale sprawdza się zarówno na całej ścianie, jak i wykorzystany tylko do podkreślenia detali we wnętrzu – naturalny kamień dekoracyjny to szczególnie wdzięczny materiał. Pozwala uzyskać różnorodne efekty, zawsze wygląda fenomenalnie i jest ponadczasowy.

  Warto wykorzystać jego cechy do kształtowania swojego otoczenia lub wystroju domu. Można na przykład skorzystać z faktu, że elewacja z kamienia naturalnego w jasnym kolorze optycznie powiększa budynek, przez co wydaje się on bardziej okazały. Dekoracyjna elewacja z ciemnego tworzywa natomiast dodaje obiektowi tajemniczości i sprawia, że zaczyna on przypominać wiktoriański dworek.

  Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Mamy nadzieje, że prezentowane wzory i realizacje będą dla Państwa inspiracją.

 • GRANITY I MARMURY

  Granit powstaje głęboko w skorupie ziemskiej w wyniku krystalizacji minerałów. Proces ten zachodzi w bardzo wysokich temperaturach, co daje mu niezwykłą twardość. Marmury powstają w wyniku osadzania się skorup i szkieletów zwierzęcych, materii roślinnej i mułu na dnach zbiorników wodnych - trwa to miliony lat. Obie te skały są szlachetnym materiałem który od wielu lat stosuje się w architekturze.

 • SPIEKI KWARCOWE
 • ARCHITEKTURA OGRODOWA

  Naturalny kamień daje nieskończenie wiele możliwości wystroju. Bogactwo faktur, kolorów i form umożliwia zaaranżowanie wyjątkowego, wymarzonego ogrodu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kruszyw, umocnień skarp, budulców nawierzchni i wielu innych!