ARCHITEKTURA OGRODOWA

Naturalny kamień daje nieskończenie wiele możliwości wystroju. Bogactwo faktur, kolorów i form umożliwia zaaranżowanie wyjątkowego, wymarzonego ogrodu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kruszyw, umocnień skarp, budulców nawierzchni i wielu innych! 

Podkategorie

 • PODJAZDY

  Naturalny kamień świetnie sprawdza się jako budulec podjazdu. Wszystkie poniższe skały są wysoce odporne na działanie czynników atmosferycznych. Grubość każdego materiału jest odpowiednia do budowy podjazdów dla samochodów. Kamień naturalny to rozwiązanie na lata przy zachowaniu najwyższej estetyki i piękna natury.  

 • TARASY

  Wszystkie poniższe kamienie naturalne są odporne na działanie czynników atmosferycznych. Dodatkową zaletą jest fakt, że nie są śliskie a więc będą bezpiecznym podłożem na zewnątrz. Kamienie są również odporne na zabrudzenia i nie wymagają częstego mycia w porównaniu do płytek gresowych czy desek. Tarasy z kamienia naturalnego są eleganckie i trwałe. Wykorzystanie kamienia łupanego o nieregularnych kształtach pozwala stworzyć elegancki i ponadczasowy taras. Wielobarwność i nieregularne kształty są prawdziwą zaletą naturalnych okładzin. 

 • ŻWIRY, GRYSY, OTOCZAKI

  HURTOWNIA DEKORACYJNYCH KAMIENI OGRODOWYCH - ARTSTONEX.
  Oferujemy kruszywa różnej wielkości w bogatej kolorystyce. Podana niżej cena dotyczy 1 tony. Kruszywa to materiały bardzo przydatne w aranżacji działki, ogrodu czy terenu użyteczności publicznej. Nadają się do utwardzania podjazdów i ścieżek; budowy wszelkiego rodzaju nawierzchni. Stosuje się je na rabatach, wokół roślin oraz jako opaska domu.

 • DUŻE BRYŁY OZDOBNE

  Naturalne kamienie ogrodowe pięknie ozdobią Państwa ogród.
  Naturalne skały i głazy są niezastąpionym elementem architektury ogrodowej.
  Nadają charakter i idealnie stapiają się z otaczającą przyrodą.
  Poniższe ceny dotyczą 1 tony. Duże bryły ważą od 100 kg w górę. 

 • OGRODZENIA I MURKI

  Oferujemy różnorodne kamienie z których można tradycyjną techniką wybudować ogrodzenia i murki. Pozostałe produkty przedstawione w tej kategorii to okładziny kamienne które można zastosować na wykończenie ogrodzenia. Kamień naturalny stanowi  ciekawą alternatywę dla płytek klinkierowych - jest trwały, solidny i pięknie się prezentuje.

Wyświetlono 1 - 4 of 4 produkty
Wyświetlono 1 - 4 of 4 produkty