ARCHITEKTURA OGRODOWA

Naturalny kamień daje nieskończenie wiele możliwości wystroju. Bogactwo faktur, kolorów i form umożliwia zaaranżowanie wyjątkowego, wymarzonego ogrodu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kruszyw, umocnień skarp, budulców nawierzchni i wielu innych! 

ARCHITEKTURA OGRODOWA 

Podkategorie

 • PODJAZDY

  Naturalny kamień świetnie sprawdza się jako budulec podjazdu. Wszystkie poniższe skały są wysoce odporne na działanie czynników atmosferycznych. Grubość każdego materiału jest odpowiednia do budowy podjazdów dla samochodów. Kamień naturalny to rozwiązanie na lata przy zachowaniu najwyższej estetyki i piękna natury.  

 • TARASY

  Materiał ten pięknie stapia się z otaczającą przyrodą. Wszystkie poniższe kamienie są odporne na działanie czynników atmosferycznych. Dodatkową zaletą jest fakt, że nie są śliskie a więc będą bezpiecznym podłożem na zewnątrz. Są również odporne na zabrudzenia i nie wymagają częstego mycia w porównaniu do płytek gresowych czy desek. Tarasy z kamienia naturalnego są eleganckie i trwałe. Wykorzystanie kamienia łupanego o nieregularnych kształtach tworzy piękny, naturalny efekt. Różnorodne odcienie i nieregularne przebarwienia są prawdziwą zaletą naturalnych okładzin. 

 • ŻWIRY, GRYSY, OTOCZAKI

  HURTOWNIA DEKORACYJNYCH KAMIENI OGRODOWYCH - ARTSTONEX.
  Oferujemy kruszywa różnej wielkości w bogatej kolorystyce. Podana niżej cena dotyczy 1 tony. Kruszywa to materiały bardzo przydatne w aranżacji działki, ogrodu czy terenu użyteczności publicznej. Nadają się do utwardzania podjazdów i ścieżek; budowy wszelkiego rodzaju nawierzchni. Stosuje się je na rabatach, wokół roślin oraz jako opaska domu.

 • DUŻE BRYŁY OZDOBNE

  Naturalne kamienie ogrodowe pięknie ozdobią Państwa ogród.
  Naturalne skały i głazy są niezastąpionym elementem architektury ogrodowej.
  Nadają charakter i idealnie stapiają się z otaczającą przyrodą.
  Poniższe ceny dotyczą 1 tony. Duże bryły ważą od 100 kg w górę. 

 • OGRODZENIA I MURKI

  Oferujemy różnorodne kamienie z których można tradycyjną techniką wybudować ogrodzenia i murki. Pozostałe produkty przedstawione w tej kategorii to okładziny kamienne które można zastosować na wykończenie ogrodzenia. Kamień naturalny stanowi  ciekawą alternatywę dla płytek klinkierowych - jest trwały, solidny i pięknie się prezentuje.

Wyświetlono 1 - 5 of 5 produkty
Wyświetlono 1 - 5 of 5 produkty