GRANITY I MARMURY

Oto wybrane propozycje granitów i marmurów z których możemy wykonać blat do kuchni czy łazienki, parapety zewnętrzne i wewnętrzne a także schody. Poza przedstawionymi poniżej, jesteśmy gotowi zamówić dla Państwa każdy inny surowiec o którym marzycie. Oferujemy kompleksowe usługi od pomiaru po montaż.

Podkategorie

 • SCHODY ZEWNĘTRZNE

  Granit płomieniowany to materiał idealny na schody zewnętrzne i tarasy. Dzięki swojej chropowatej strukturze powierzchni nie jest śliski gdy posypie go śnieg ani gdy jest mokry od deszczu. Schody wykonane z naturalnego kamienia prezentują się bardzo elegancko. Unikatowe wzory i bogactwo kolorów dają nieskończone możliwości aranżacji.
  Oferujemy cięcie kamienia na wymiar oraz montaż.

 • GRANIT

  Oto wybrane propozycje granitów z których możemy wykonać blat do Państwa kuchni czy łazienki, parapety zewnętrzne i wewnętrzne a także schody . Poza przedstawionymi poniżej, jesteśmy gotowi zamówić dla Państwa każdy inny surowiec o którym marzycie.
  Wykonujemy wszelkie prace przy blacie kuchennym - wycinamy otwory, frez na płytę indukcyjną, rowki ociekacza - montujemy zlew podwieszany. Podejmujemy pracę nad najbardziej wymagającymi projektami i nietypowymi pomysłami. Zapraszamy do kontaktu.

 • MARMUR

  Realizujemy zamówienia na blaty łazienkowe, schody i parapety wewnętrzne według projektu klienta, gwarantując przy tym fachowe doradztwo i profesjonalną obsługę. Oferujemy usługi kompleksowe - od pomiaru po montaż.
  Oto wybrane propozycje marmurów z których możemy wykonać blat do  łazienki, parapety wewnętrzne a także schody na wymiar.
  Poza przedstawionymi poniżej, jesteśmy gotowi zamówić dla Państwa każdy inny surowiec o którym marzycie.