GRANITY I MARMURY

Granit powstaje głęboko w skorupie ziemskiej w wyniku krystalizacji minerałów. Proces ten zachodzi w bardzo wysokich temperaturach, co daje mu niezwykłą twardość. Marmury powstają w wyniku osadzania się skorup i szkieletów zwierzęcych, materii roślinnej i mułu na dnach zbiorników wodnych - trwa to miliony lat. Obie te skały są szlachetnym materiałem który od wielu lat stosuje się w architekturze.

GRANITY I MARMURY 

Podkategorie

 • SCHODY

  Granit i marmur są doskonałymi materiałami do wykończeń schodów. Schody wykonane z kamienia naturalnego prezentują się bardzo elegancko. Unikatowe wzory i bogactwo kolorów dają nieskończone możliwości aranżacji. Oferujemy cięcie kamienia na wymiar. Posiadamy najwyższej jakości surowce. W ofercie znajdziecie Państwo kamień polerowany, szczotkowany i płomieniowany. 

 • BLATY PARAPETY

  Przygotowujemy dla Państwa nie tylko materiały pod elewacje, posadzki i ściany, zajmujemy się także wykończeniem. Zgodnie z Waszym zamówieniem przygotujemy na przykład parapet z kamienia czy z jego konglomeratu albo blat z granitu na wymiar – i wiele, wiele więcej. Dzięki tworzeniu elementów na wymiar mają Państwo pewność, że otrzymają produkt, który będzie idealnie pasować do wnętrza: zarówno pod względem aranżacji, jak i rozmiarów.

  Zarówno parapety z konglomeratu, jak i blaty z granitu bądź innych materiałów, są wyjątkowo trwałe. Wyglądają także bardzo estetycznie, do tego podkreślają wygląd wnętrza lub elewację budynku. Wybór takiego wykończenia to gwarantowane zadowolenie: kamień jako element dekoratorski jest ponadczasowy, a jeśli dobrze się o niego dba, nie przestaje wyglądać imponująco przez dziesiątki lat. Dlatego jeśli chcą Państwo podkreślić charakter wnętrza, prosimy o złożenie zamówienie - naszym śląskim parku maszyn rozpoczniemy tworzenie niepowtarzalnego elementu specjalnie dla Was!

 • PŁYTY GRANITOWE

  Naturalny granit to piękny i praktyczny materiał. Potrafi nadać wnętrzu niepowtarzalny klimat. Ma wszechstronne zastosowanie. Jest niezwykle praktyczny, trwały i bardzo elegancki. Występuje w szerokiej gamie kolorystycznej. Firma Artstonex oferuje granit pierwszego gatunku gwarantując tym samym najwyższą jakość. 

 • PŁYTY MARMUROWE

  Marmur jest surowcem niepowtarzalnym, każdy egzemplarz posiada unikatową fakturę i barwę. Od bardzo wielu lat świeci triumfy jako element architektoniczny. Marmur uznawany jest jako luksusowy i szlachetny materiał. Pięknie prezentuje się w kuchni i łazience. Firma Artstonex oferuje tylko najwyższej jakości marmur pierwszego gatunku. Realizujemy zamówienia na blaty, schody i parapety według projektu klienta, gwarantując przy tym fachowe doradztwo i profesjonalną obsługę.