ELEWACJA DOMU I WYSTRÓJ WNĘTRZA Z KAMIENIA NATURALNEGO

Kojarzy nam się z trwałością i niezniszczalnością, jednocześnie jest tworzywem eleganckim, przez co podkreśla wnętrza i nadaje charakteru budynkom. Doskonale sprawdza się zarówno na całej ścianie, jak i wykorzystany tylko do podkreślenia detali we wnętrzu – naturalny kamień dekoracyjny to szczególnie wdzięczny materiał. Pozwala uzyskać różnorodne efekty, zawsze wygląda fenomenalnie i jest ponadczasowy.

Warto wykorzystać jego cechy do kształtowania swojego otoczenia lub wystroju domu. Można na przykład skorzystać z faktu, że elewacja z kamienia naturalnego w jasnym kolorze optycznie powiększa budynek, przez co wydaje się on bardziej okazały. Dekoracyjna elewacja z ciemnego tworzywa natomiast dodaje obiektowi tajemniczości i sprawia, że zaczyna on przypominać wiktoriański dworek.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Mamy nadzieje, że prezentowane wzory i realizacje będą dla Państwa inspiracją.

Podkategorie

 • PANELE Z KAMIENIA
  Panele z kamienia naturalnego już od kilku sezonów cieszą się niesłabnącą popularnością. To idealny sposób na wykończenie elewacji czy wystrój wnętrza. Panele kamienne mogą zostać wykorzystane na podmurówki, opaski lub przyziemia. Świetnie sprawdzają się także wewnątrz budynków, tworząc stylowe aranżacje - klasyczne w stonowanych barwach oraz bardziej nowoczesne i designerskie.
 • PŁYTKI Z NATURALNEGO...

  Doskonały zarówno na elewacje, ściany wewnątrz domu, jak i na podłogi – a nawet w ramach dekoracji, do stworzenia półek czy elementów wykończenia. Możliwości wykorzystania kamienia naturalnego jest dużo! Proponujemy atrakcyjny cenowo, wyjątkowo trwały materiał, bardzo elegancki i ponadczasowy. Znajdziecie tu marmur, granit, bazalt, piaskowiec, dolomit i wiele innych!

  Dla ułatwienia nawigacji po stronie umieściliśmy obok każdej wizualizacji kamienia naturalnego cennik. Zdjęcia pokazują, jak zróżnicowane kolory mają nasze produkty, mogą też Państwo zauważyć, że wzory są niepowtarzalne – nie znajdziecie dwóch takich samych elementów, przez co aranżacja Waszego wnętrza będzie zawsze jedyna w swoim rodzaju. Dekoracje z marmuru czy piaskowca w niezwykły sposób podkreślą wystrój Państwa domu, dlatego zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

 • KAMIEŃ CIĘTY RZĘDOWO

  Piękno kamienia naturalnego gwarantuje dekoracyjny i ponadczasowy wygląd domu i wnętrza. Kamień rzędowy stał się niezwykle modnym materiałem wykończeniowym. Firma Artstonex oferuje wiele rodzajów tego typu kamienia w wielu kolorach, formach i różnych wykończeniach powierzchni. Kamień rzędowy jest w całości obrabiany ręcznie. Tylna część elementu jest całkiem płaska, cienka; ułatwia to późniejszy montaż do ściany. Posiadamy w ofercie okładziny z naturalnego kwarcytu, dolomitu, piaskowca, andezytu, serecytu, gnejsu i wapienia.

 • KAMIEŃ NIEREGULARNY

  Kamienie płaskie, nieregularne, mają szerokie zastosowanie w budownictwie. Obecnie stosuje się go na elewacje, podmurówki, ogrodzenia czy okładzinę grillów ogrodowych. Nieregularny kamień którego grubość przekracza 4 cm może być zastosowany na chodnikach, ścieżkach i tarasach. Firma Artstonex od lat zajmuje się sprzedażą tego typu kamienia i dba o zadowolenie Klienta. W naszej ofercie znajdują się: wapienie, gnejsy, serecyty, andezyty, piaskowce, dolomity i kwarcyty. 

 • PŁYTY ELEWACYJNE Z...

  Wykończenie budynku kamieniem to bardzo trafny pomysł: tworzywo to jest nie tylko trwałe, ale także wygląda imponująco. Ponieważ wygląd zewnętrzny budynku świadczy o tym, co w jego wnętrzu się znajduje, wielu inwestorów zleca wykonanie elewacji z piaskowca producentowi płyt z kamieni dekoracyjnych. Dzięki temu obiekty takie jak hotele, urzędy czy nawet osiedla mieszkaniowa, wyglądają imponująco, co podnosi ich wartość.

  Dzięki rozwiniętemu parkowi maszynowemu możemy jako producent tworzyć elewacje z piaskowca w kolorze żółtym, popielatym czy czerwonym. Podejmujemy się realizacji zarówno dużych inwestycji, jak i małych projektu. Koszt netto wykonania płyt to 180 złotych za m2 gotowego produktu w zamówionych przez Państwa wymiarach. W razie pytań, zapraszamy do kontaktu pod numerem: 509 950 887.

 • WSZYSTKIE PROPOZYCJE...

  Poniżej przedstawiamy wszystkie dostępne kamienie naturalne które można zastować na elewacje domu. Każda okładzina z kamienia naturalnego charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością, odpornością na czynniki atmosferyczne oraz naturalnym, uniwersalnym pięknem. 

Wyświetlono 1 - 65 of 65 produkty
Wyświetlono 1 - 65 of 65 produkty